Z VÍNA A CHMELU

Objevte krásu českých chmelařských oblastí a vinic, které pro vás každý rok připravují lahodná vína a (ne)tradiční pivní zážitky.

ZE SADU A POLE 

Ochutnat poctivé ovoce nebylo nikdy jednodušší. Navštivte naši prodejnu a vychutnejte si ovoce přímo od pěstitelů.

OD FARMÁŘŮ

Záleží vám na původu masa? Chcete pro sebe a své blízké to nejlepší? Vyzkoušejte farmářské produkty od lokálních chovatelů.

OD PĚSTITELŮ

Bije vaše srdce pro podmanivou krásu rostlin a dřevin? V našem centru najdete vše potřebné k tomu, aby svou zálibu ještě víc rozvinuli.

Proč si vybrat naši prodejnu?

V naší farmářské prodejně je nejdůležitější, aby splňovala vysoké nároky na kvalitu a čerstvost produktů. Veškeré sklizené ovoce je proto dováženo do prodejny tak, aby se oba výše uvedené parametry vždy dodržovaly. Zároveň však patříme k nadšeným chovatelům, kteří respektují potřeby svých zvířat – celý rok se pasou ve volném výběhu a dostávají kvalitní stravu.

Čerstvé ovoce přímo ze sadu

Pokud jste ještě neochutnali naše ovoce ze sadu, nyní máte možnost. Ale pozor! Jakmile jednou takový produkt vyzkoušíte, už nikdy nebudete chtít něco jiného.

Aktuality

25. 4. 2022

Sušíme a moštujeme jablíčka z našich sadů i červenou řepu z vlastní produkce

V nově otevřené výrobní provozovně pro zpracování ovoce v Loučce u Lipníku nad Bečvou jsme se pustili do zpracovávání různých odrůd jablek. Vybírali jsme tak, aby […]
25. 4. 2022

Mák – superpotravina z naší produkce

Modrý poklad ze spižírny našich babiček, na který dnešní kuchařky trochu zapomínají. Zázrak, který jistě stojí za článek na našem webu a rozhodně má své místo i […]
25. 4. 2022

„Nameleme“ Vám

Do naší prodejny přibyl v dubnu 2022 nový pomocník – mlýnek na obilí. Říkáme mu Bořivoj. Můžeme vám tak nabídnout čerstvě namletou mouku z obilí, které […]

PRODEJNA A E-SHOP ČESKÝCH POTRAVIN JIŽ BRZY!

Milujete farmářské produkty? Sledujte vývoj naší nové prodejny a buďte u jejího oficiálního otevření!

Jarní sezóna jahod začíná!Od 1. 5. do 30. 6.

Vážení zákazníci, 

Od 19.4.2022 z důvodu oprav příjezdových cest
do obce Podhoří, je jediná přístupová cesta přes obec Jezernice