Z VÍNA A CHMELU

Vychutnejte si krásu české krajiny v podobě tekutého zlata či posledního ročníku vyzrálého vína. Neváhejte a přijďte ochutnat!

ZE SADU A POLE

Nakoupit jablka, hrušky či švestky, které byly před chvílí utrhnuté ze stromu, nebylo nikdy jednodušší! Navštivte naši prodejnu a vychutnejte si chuť čerstvého ovoce.

OD FARMÁŘŮ

Maso na steak, mléko do koláčů nebo čerstvé máslo s křupavým chlebem? Přijďte si k nám pro produkty od zkušených farmářů.

ZAHRADNICKÉ CENTRUM

Ať už jste zkušený zahradník, nebo úplný začátečník, u nás pěstujeme rostliny, které budou dělat radost úplně každému.

Proč nakoupit u nás?

V naší farmářské prodejně nabízíme poctivě české suroviny, které jsou pěstovány v přirozených podmínkách, aniž by byly zatíženy zbytečně vysokému množství chemických látek. S maximální péčí se však nestaráme pouze o ovoce, ale i zvířata, která se celý rok pasou na čerstvém vzduchu.

Čerstvé ovoce přímo ze sadu

Milujeme chuť pečlivě vypěstovaného českého ovoce, a proto jsme se rozhodli do naší nabídky zařadit i sezónní ovoce, za jehož kvalitu ručíme svou duší.

E-SHOP ČESKÝCH POTRAVIN JIŽ BRZY!

Do dvou let plánujeme vytvořit zcela nové prostředí pro naši farmářskou prodejnu! Chcete-li být u celé rekonstrukci s námi, sledujte aktuality.

Zahradnické centrum

Zahradnické centrum Podhoří nabízí širokou paletu ovocných stromků, které se snažíme primárně získat od českých pěstitelů. Kromě stromků v zahradnickém centrum najdete i vše od hnojiv a substrátů, až po nářadí či jiné zahradní doplňky.

KONTAKT